25 listopada 2023 r. w hali sportowej Centrum Rekreacyjno Sportowego m.st.Warszawy w Dzielnicy Bielany ul. Lindego gościł młodzież z warszawskich szkół na turnieju siatkówki dziewcząt i chłopców. Dzięki dofinansowaniu ze środków Dzielnicy Bielany m.st.Warszawy  dziewczęta i chłopcy mogli zmierzyć swoje siły w tych rozgrywkach. 
Do turnieju przystąpiło 11 drużyn: 8 w kat. dziewcząt i 3 w kat, chłopców. Wśród dziewcząt i chłopców zwyciężyło XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela z Warszawy.
Wygrali wszyscy bo zagrali. Była ogromna ilość sportu, pozytywnej energii i zadowolenia. Tym cechował się ten turniej. Cieszy niezmiernie zainteresowanie młodzieży sportem i sportową rywalizacją.
Nagrody puchary oraz medale wręczyli Pan Jacek Bączkowski prezes TKKF, Marcin Włodarczyk radny Dzielnicy Bielany m.st.Warszawy oraz Pani Kierownik CRS Bielany Magda Cybul.
Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, pierwsze 4 zespoły puchary i dyplomy a zawodniczki i zawodnicy za miejsca od 1 do 3 medale. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki. Na zakończenie był ciepły posiłek.

Wyniki

Smart Gallery by Gestin de redes sociales