Drukuj

W dniu 27.11.2021 r odbyła się Bielańska Liga Siatkówki. Do turnieju zgłosiło się  10 drużyn - 6 zespołów dziewcząt i 4 zespoły chłopców.

Turniej dziewcząt został rozegrany systemem z podziałem na 2 grupy , 3-zespołowe, następnie półfinały i finał. Turniej chłopców, mecz każdy z każdym w grupie.

Rozgrywki toczyły się zgodnie z przepisami PZPS i były sędziowane przez trzech sędziów punktowych i sędziego głównego.  Po zakończeniu ligi wręczono zawodnikom i trenerom pamiątkowe puchary, medale, dyplomy oraz okolicznościowe koszulki , został wyłoniony najlepszy zawodnik oraz zawodniczka ligi na zakończenie rozgrywek każdy uczestnik otrzymał talon na gorący posiłek. Liga została sfinansowane przez   Wydział Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Bielany Urzędu m. st.  Warszawy